Trwają zapisy w placówkach Miejskiego Domu Kultury

16-09-2020 Kultura
Trwają zapisy w placówkach Miejskiego Domu Kultury

Chcesz zapisać dziecko na zajęcia plastyczne? Jego/jej marzeniem od zawsze był taniec? A może scena, więc chce szlifować aktorski warsztat w grupie rówieśników? Albo z poziomu "szarpidruta" przeskoczyć na "level": mistrz instrumentu? W tym roku w MDK na wszystkich chętnych czeka wiele grup i zajęć indywidualnych, w tym liczne nowości, np. capoeira lub zajęcia z majsterkowania – dlatego warto zapoznać się ze szczegółową ofertą...   

W celu ułatwienia odbiorcom odnalezienia ulubionych zajęć, albo kontynuacji dotychczasowych, Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej, po raz pierwszy w swojej historii, wydał drukiem dwa foldery, przedstawiające przekrojowo ofertę zajęć stałych przygotowanych przez wszystkie placówki filialne MDK z myślą o rozpoczętym roku kulturalnym 2020/2021. W dzielnicowych domach kultury oraz wybranych instytucjach na terenie miasta można bezpłatnie zabrać folder z opisem zajęć dla dzieci i młodzieży oraz drugi przeznaczony dla osób dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem środowiska seniorów. Również na stronie Miejskiego Domu Kultury: www.mdk.bielsko.pl znajdują się oba foldery, dostępne w wersji pdf.

TUTAJ DO POBRANIA OFERTA ZAJĘĆ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

W FOLDERACH  FIGURUJĄ BEZPOŚREDNIE, AKTUALNE NUMERY TELEFONÓW DO WSZYSTKICH PLACÓWEK MDK. W poszczególnych grupach powoli zaczyna brakować miejsc, ale wciąż są takie, w których domykany jest stan liczebny uczestników. Na chętnych czekają także zajęcia indywidualne – warto jak najszybciej zgłosić się do wybranego domu kultury.