Doposażenie wielofunkcyjnej sali widowiskowej oraz pracowni ceramicznej MDK Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich

15-09-2020 Kultura
Doposażenie wielofunkcyjnej sali widowiskowej oraz pracowni ceramicznej MDK Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich

Po dwudziestym września rusza głosowanie na projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jeżeli MIESZKAŃCY MIKUSZOWIC KRAKOWSKICH dostatecznie się zmobilizują, mają naprawdę bardzo dużą szansę na zrobienie czegoś niesamowitego dla swoich dzieci.  

 

MOŻLIWY PRZESKOK Z SYMPATYCZNEJ PLACÓWKI

… DO PRZESYMPATYCZNEGO I NOWOCZESNEGO

MIEJSCA KULTURALNYCH SPOTKAŃ

 

Dla swoich dzieci, bądź wnuków, ale także dla siebie, dla sąsiadów – WYSTARCZY ODDAĆ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ GŁOSÓW, a MIKRA – Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich, jedna z najbardziej kameralnych placówek Miejskiego Domu Kultury w Bielsku Białej, mająca swoją siedzibę przy ulicy Żywieckiej, właśnie w tej części miasta, zyska zupełnie NOWY WYMIAR w zakresie infrastruktury i sprzętu, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na dalsze podniesienie poziomu przeprowadzanych w placówce zajęć artystyczno-edukacyjnych (przeznaczonych w głównym zakresie dla dzieci i młodzieży) i organizację ciekawych eventów dla międzypokoleniowej lokalnej społeczności.

POD TYM LINKIEM WSZYSTKO O PROJEKCIE:

https://obywatelskibb.pl/projekty/osiedlowe/mikuszowice_krakowskie/doposazenie_wielofunkcyjnej_sali_widowiskowej_oraz_pracowni_ceramicznej_mdk_domu_kultury_w_mikuszowicach_krakowskich_dzialajacego_do_grudnia_2019_r_jako_swietlica_usytuowana_w_przedwojennym_budynku_przy_ul_zywieckiej_302_w_bielskubialej.html?fbclid=IwAR3ValEO3Rp0KlA--rLILBATJO28HEbJaFTp6pbN5B7Zc-N25aHwTF7RhkI

Zachęcamy do udziału w głosowaniu w wyznaczonych punktach lub za pośrednictwem Internetu. Dodatkowych informacji udziela Mikuszowicki Dom Kultury pod numerem telefonu: 33 816 34 57.