Konkurs nie tylko dla aniołków

20-11-2020 Kultura
Konkurs nie tylko dla aniołków

Dom Kultury w Olszówce po raz siódmy zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Aniołek na Święta”, przeznaczonym dla uczestników od trzeciego do… „anielskiego” roku życia. TERMIN NADSYŁANIA PRAC w tym roku mija 25 listopada... 

Prace – w różnych technikach plastycznych – z własną wizją Anioła, można dostarczyć do domu kultury (ulica Olszówka 20 D), albo – co sugerujemy w związku z epidemią koronawirusa –  zrobić zdjęcie „swojego dzieł(k)a” i przesłać je na adres e-mail: olszowka@mdk.bielsko.pl z dopiskiem „ANIOŁEK NA ŚWIĘTA-konkurs”

W treści maila należy zamieścić tekst: „Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie / Wydarzeniu „Aniołek na Święta" (Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie http://mdk.bielsko.pl/rodo oraz wpisać wszystkie dane uczestnika: imię i nazwisko, wiek i klasę, szkołę, nazwisko instruktora. Maila powinien podpisać rodzic/opiekun. Jury oceni oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny. Prace zbiorowe oceniane będą w osobnej kategorii. Po ogłoszeniu wyników tradycyjnie odbędzie się wystawa pokonkursowa (o jej formule zadecyduje aktualna sytuacja epidemiczna). 

TERMIN NADSYŁANIA PRAC: 25 listopada 2020.

Podsumowanie konkursu 9 grudnia br. 

Szczegóły na stronie MDK www.mdk.bielsko.pl