Podnoszenie kompetencji kadry drogą do rozwoju szkoły

16-12-2020 Oświata Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej
Podnoszenie kompetencji kadry drogą do rozwoju szkoły

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od 1. października 2020 roku w naszej szkole realizowany jest projekt pt. "Podnoszenie kompetencji kadry drogą do rozwoju szkoły", który uzyskał dofinansowanie w wysokości  151 205,06 złotych z Funduszy Europejskich. To już drugi projekt w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój "Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej". W ramach projektu 13 nauczycieli naszej szkoły weźmie udział w kursach w Hiszpanii, a 2 nauczycieli pojedzie na job shadowing do zaprzyjaźnionej szkoły w Rumunii, zdobywając wiedzę i umiejętności, które przyczynią się do podniesienia jakości pracy naszej szkoły. Autorkami oraz koordynatorkami projektu są nauczycielki języka angielskiego.