Przejdź do treści

Na tropie bohaterów bielskich kreskówek - Internetowy konkurs plastyczny

22-05-2020 Kultura

Internetowy konkurs plastyczny w DK w Wapienicy z okazji Dnia Dziecka -"NA TROPIE BOHATERÓW BIELSKICH KRESKÓWEK".
Na fotografie prac czekamy do 27.05.2020 r.

Ogłoszenie wyników w dniu 01 czerwca 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w internetowym konkursie plastycznym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka pod hasłem:

„NA  TROPIE BOHATERÓW BIELSKICH KRESKÓWEK”- technika plastyczna dowolna

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, dotyczącej przedstawienia ulubionych bohaterów z bielskich kreskówek w formie portretu lub scenki rodzajowej.
/ np. z bajek - „Przygody Bolka i Lolka”, „Reksio”, „Pampalini- Łowca zwierząt”, „Kangurek Hip-Hop”, „Kuba i Śruba”, „Porwanie Baltazara Gąbki”/.

Prace należy nadsyłać do 27 maja 2020r.

Konkurs jest konkursem internetowym, co oznacza, że zeskanowane lub sfotografowane prace należy nadsyłać do nas wyłącznie pocztą elektroniczną na adres mail: wapienica@mdk.bielsko.pl

W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie szkół podstawowych, wychowankowie placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych z Bielska-Białej i okolic.

Na Wasze prace czekamy do 27 maja 2020r. Prace konkursowe powinny zawierać: imię, nazwisko, wiek autora oraz klasę!

Ogłoszenie wyników odbędzie się 01 czerwca 2020r. Zostaną one ogłoszone na stronie internetowej placówki oraz na Facebooku.

Organizator konkursu uhonoruje laureatów nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami do odbioru w biurze DK w Wapienicy w okresie od 03.06.2020 r do 10.06.2020 r. po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Udział w konkursie jest bezpłatny.Laureaci zostaną również powiadomieni o wynikach telefonicznie lub mailowo.

Jednocześnie osoby nadsyłające do nas zdjęcia wyrażają zgodę na publikację na Facebooku organizatora. Pracę należy wykonać samodzielnie, zrobić zdjęcie w dobrej jakości i przesłać na adres e-mail: wapienica@mdk.bielsko.pl z dopiskiem „Na tropie bohaterów bielskich kreskówek”.


UWAGA! W mailu proszę dołączyć zgodę
"Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie konkursu plastycznego „Na tropie bohaterów bielskich kreskówek”.

Administratorem danych osobowych przekazanych w związku z organizacją konkursu jest Miejski Dom Kultury w Bielsku Białej. Sposób przetwarzania danych osobowych opisano w klauzurze informacyjnej na stronie http://www.mdk.bielsko.pl/rodo

REGULAMIN

Regulamin_kreskówki DK Wapienica

Źródło MDK Bielsko-Biała