Przejdź do treści

,,Jarmark w Białej” – Dni Bielska-Białej

09-09-2022 Oświata Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej

3 września 2022 roku w Białej odbył się jarmark z okazji Dni Bielska-Białej. Nasza szkoła w bieżącym roku obchodzi 50-lecie powstania. Z tej okazji pragniemy w szczególny sposób uczcić ten fakt. Nasza szkoła od zawsze ściśle związana była z motoryzacją. Dlatego na naszym stoisku prezentowaliśmy z dumą Fiata 126 z bajkowymi postaciami, co wywoływało u młodych uczestników jarmarku radość, a starsi z sentymentem wspominali dawne czasy. Dzieci z zadowoleniem bawiły się prezentowanymi przez nas robotami oraz malowały przygotowane kolorowanki. Mieliśmy także okazję do zaprezentowania oferty edukacyjnej szkoły. Wszystkim dopisała piękna słoneczna pogoda i doskonałe humory.

Zapraszamy na relacje.
https://www.radiobielsko.pl/