Przejdź do treści

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji, a po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies są przez nas wykorzystywane do dokonywania pomiarów i analiz korzystania ze strony internetowej. Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych.

Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce cookie.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.
Wykorzystywane w celu tworzenia statystyk i analizy ruchu w serwisie internetowym, co pomaga lepiej zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszenie struktury i zawartości serwisu internetowego (w tym zakresie wykorzystywane mogą być również pliki cookies podmiotów trzecich, tj. dostawców narzędzi wykorzystywanych w tym celu przez administratora). Te pliki wykorzystujemy, jeżeli wyrazisz na to zgodę.

DNI BEZPIECZEŃSTWA , KULTURY RUCHU I RATOWNICTWA DROGOWEGO 2024

08-06-2024 Oświata Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej


W dniu 8 czerwca reprezentacja naszej szkoły brała udział w XXIX Ogólnopolskich Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, zorganizowanych przez Fundację na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Urząd Miasta w Bielsku-Białej oraz Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej. Jak co roku odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie, a spod bielskiego Ratusza w kierunku Placu Wojska Polskiego wyruszył barwny korowód bielskich szkół. Podczas wspólnej zabawy dzieci uczyły się zasad kodeksu drogowego i bezpiecznych nawyków. Nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii Prezentacja Drużyny Szkolnej w "KOROWODZIE" oraz II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z zakresu Bezpieczeństwa Drogowego.

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy SUKCESU!!!