Bal Integracyjny w Zespole Szkół Budowlanych

26-11-2019 Oświata Zespół Szkół Budowlanych im. Generała Stanisława Maczka w Bielsku-Białej
Bal Integracyjny w Zespole Szkół Budowlanych

Wszystko zaczęło się 30 lat temu......   To wtedy po raz pierwszy w Zespole Szkół Budowlanych zorganizowano zabawę integracyjną, która w niczym nie przypominała rozmachu obecnego Balu Integracyjnego.

Trudno nam sobie nawet wyobrazić jak szybko upłynął czas trzech dekad.

I właśnie w sobotę 16 listopada spotkaliśmy się ponownie w auli ZSB po raz trzydziesty na uroczystym Balu Integracyjnym.

Zabaw i atrakcji nie brakowało - przede wszystkim jednak nie zabrakło naszych gości, którzy co roku chcą spędzać  z nami kilka godzin zabawy i radości.

Najważniejszym elementem w roku 30- lecia okazał się przepięknie udekorowany tort  - a właściwie 4 torty upieczone na tą okazję przez Mamę naszej uczennicy. Jak to bywa z tortami - zostały zjedzone w całości i bardzo nam smakowały.

Bal rozpoczął się uroczystym polonezem i przemówieniem Dyr. Tadeusza Puczki.

A potem były tańce, śpiewy, występy, wizyta Św.Mikołaja z wielkim workiem prezentów i miła, serdeczna atmosfera, w której każdy mógł znaleźć coś miłego dla siebie.

Wspaniale sprawili się nasi uczniowie, którzy uczestniczyli w przygotowaniach do Balu i w zabawie, a potem także w sprzątaniu. Jesteście wielcy i cieszymy się, że należycie do naszej społeczności szkolnej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do zobaczenia za rok.

Ewa Gryz