Piłka nożna chłopców


Wyniki, klasyfikacja końcowa

I etap rozgrywek

 

 

Grupa I

Szkoła Podstawowa nr 32 – Szkoła Podstawowa nr   2

1:4

SP Kat. Tow. Kult. – SP Europejczyk

0:1

Szkoła Podstawowa nr 32 – SP Europejczyk

3:6

Szkoła Podstawowa nr 2 – SP Kat. Tow. Kult.

9:1

Szkoła Podstawowa nr 2 – SP Europejczyk

7:1

Szkoła Podstawowa nr 32 – SP Kat. Tow. Kult.

6:1

 

1

Szkoła Podstawowa nr 2

3

9

20:3

2

SP „Europejczyk”

3

6

8:10

3

Szkoła Podstawowa nr 32

3

3

10:11

4

SP Katolickiego Tow. Kulturalnego

3

0

2:16

 

 

Grupa II

Szkoła Podstawowa nr 36 – Szkoła Podstawowa nr   9

1:3

Szkoła Podstawowa nr 33 – Szkoła Podstawowa nr   9

8:2

Szkoła Podstawowa nr 36 – Szkoła Podstawowa nr 33

0:5

 

1

Szkoła Podstawowa nr 33

2

6

13:2

2

Szkoła Podstawowa nr   9

2

3

5:9

3

Szkoła Podstawowa nr 36

2

0

1:8

 

 

Grupa III

Szkoła Podstawowa nr 3 – Szkoła Podstawowa nr 1

0:2

Szkoła Podstawowa nr 31 – Szkoła Podstawowa nr 29

0:2

Szkoła Podstawowa nr 1 – Szkoła Podstawowa nr 31

3:0

Szkoła Podstawowa nr 3 – Szkoła Podstawowa nr 29

0:0

Szkoła Podstawowa nr 1 – Szkoła Podstawowa nr 29

2:0

Szkoła Podstawowa nr 3 – Szkoła Podstawowa nr 31

0:2

 

1

Szkoła Podstawowa nr   1

3

9

7:0

2

Szkoła Podstawowa nr 29

3

4

2:2

3

Szkoła Podstawowa nr 31

3

3

2:5

4

Szkoła Podstawowa nr 3

3

1

0:4

 

 

Grupa IV

Szkoła Podstawowa nr 25 – Szkoła Podstawowa nr   4

3:5

Szkoła Podstawowa nr 4 – SP Zgromadzenia C.B.M.

3:0 /walk./

Szkoła Podstawowa nr 25 – SP Zgromadzenia C.B.M.

3:0 /walk./

 

1

Szkoła Podstawowa nr   4

2

6

8:3

2

Szkoła Podstawowa nr 25

2

3

6:5

3

SP Zgromadzenia C.B.M.

2

- 2

0:6

 

 

Grupa V

Szkoła Podstawowa nr 37 – Szkoła Podstawowa nr   6

3:0

Szkoła Podstawowa nr 22 – Szkoła Podstawowa nr 24

0:1

Szkoła Podstawowa nr 37 – Szkoła Podstawowa nr 22

1:0

Szkoła Podstawowa nr 24 – Szkoła Podstawowa nr   6

2:2

Szkoła Podstawowa nr 22 – Szkoła Podstawowa nr   6

0:1

Szkoła Podstawowa nr 37 – Szkoła Podstawowa nr 24

0:4

 

1

Szkoła Podstawowa nr 24

3

7

7:2

2

Szkoła Podstawowa nr 37

3

6

4:4

3

Szkoła Podstawowa nr 6

3

4

3:5

4

Szkoła Podstawowa nr 22

3

0

0:3

 

 

Grupa VI

Szkoła Podstawowa nr 27 – Szkoła Podstawowa nr 23

3:0

Szkoła Podstawowa nr 23 – Szkoła Podstawowa nr 28

1:1

Szkoła Podstawowa nr 27 – Szkoła Podstawowa nr 28

4:1

 

1

Szkoła Podstawowa nr 27

3

6

7:1

2

Szkoła Podstawowa nr 28

3

1

2:5

3

Szkoła Podstawowa nr 23

3

1

1:4

 

      

II etap rozgrywek

 

mecz nr 1

Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 9

 

mecz nr 2

Szkoła Podstawowa nr 33 – SP „Europejczyk”

4:0

mecz nr 3

Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 25

3:1

mecz nr 4

Szkoła Podstawowa nr 4 – Szkoła Podstawowa nr 29

 

mecz nr 5

Szkoła Podstawowa nr 24 - Szkoła Podstawowa nr 28

3:0

mecz nr 6

Szkoła Podstawowa nr 27 - Szkoła Podstawowa nr 37

3:1

 

III etap rozgrywek

mecz nr 7

zwycięzca meczu nr 1 – zwycięzca meczu nr 4

 

mecz nr 8

Szkoła Podstawowa nr 33 – Szkoła Podstawowa nr 24  

1:1 /dog. 3:1/

mecz nr 9

Szkoła Podstawowa nr 1 – Szkoła Podstawowa nr 27

0:4

 

IV etap rozgrywek

SP SMS BTS „Rekord” - Szkoła Podstawowa nr 27

 

Szkoła Podstawowa nr 33 -

 

SP SMS BTS „Rekord” - Szkoła Podstawowa nr 33

 

Szkoła Podstawowa nr 27 -

 

Szkoła Podstawowa nr 33 - Szkoła Podstawowa nr 27

 

SP SMS BTS „Rekord” -

 

 

 

1

 

3

 

 

2

 

3

 

 

3

 

3

 

 

4

 

3

 

 

 

         

     KLASYFIKACJA KOŃCOWA ROZGRYWEK

 

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5-7.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 24

 

Szkoła Podstawowa nr 1

8-13.

 

 

SP „Europejczyk”

 

Szkoła Podstawowa nr 25

 

 

 

Szkoła Podstawowa nr 28

 

Szkoła Podstawowa nr 37

14-18.

Szkoła Podstawowa nr 32

 

Szkoła Podstawowa nr 36

 

Szkoła Podstawowa nr 31

 

Szkoła Podstawowa nr 6

 

Szkoła Podstawowa nr 23

19-21.

SP Katolickiego Tow. Kulturalnego

 

Szkoła Podstawowa nr 3

 

Szkoła Podstawowa nr 22